Pomysły na szkolne stylizacje „z klasą”

Nowy rok szkolny coraz bliżej. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że przed nami nauka w Trybie stacjonarnym. Oznacza to, że prócz książek i zeszytów warto pomyśleć o skompletowaniu stylowej garderoby, która zrobi wrażenie na rówieśnikach. Ubrania, które wybierzesz, powinny być jednocześnie stylowe i wygodne. W szkolnej ławce każdego dnia spędzisz sporo godzin, dlatego dobrym wyborem będzie odzież uszyta z dobrego gatunku materiałów, o raczej luźnych krojach.

Obecnie wybiegami zawładnęły kołnierzyki. Możemy zatem mówić o powrocie mody z lat 90. Każda influencerka oraz osoba związana z modą ma taki w swojej szafie. Dawniej był to nieodzowny element stroju każdej uczennicy.

Z czym warto skomponować kołnierzyk? Świetnie będzie pasował do kaszmirowego lub wełnianego, dopasowanego sweterka. Do tego idealnie sprawdzą się luźne jeansy oraz baleriny, które ponownie zapanowały na salonach. Przyda się również pojemna torba, która pomieści książki, a także zakupy, na które zapewne chętnie wybierzesz się ze znajomymi po lekcjach.

Druga propozycja do typowe klasyczne rozwiązanie. Niezniszczalny biały T-shirt idealnie skomponuje się z luźną marynarką. Najmodniejszy print w tym sezonie to krata.  Co do kolorów to tego lata rządzą zielenie, róż, fiolet i odcienie niebieskiego. Do tak skomponowanej góry proponujemy spódnicę z tym samym wzorem oraz mokasyny. Taki zestaw możesz ubrać na uroczyste rozpoczęcie roku, ale również na co dzień. Biały T-shirt  bardzo stylowo będzie wyglądał także w połączeniu z niezmiennie modnym denimem.

Więcej inspiracji modowych znajdziesz na stronie https://www.sensacja.pl/